ZAPISY ON LINE

Sprawdź poziom swojej wiedzy, wykonaj test on line.
Na podstawie jego wyniku wybierzemy odpowiedni dla Ciebie kurs.

Aktualności Aktualności

ANGIELSKI NA MACIERZYŃSKIM

NIEDŁUGO DZIEŃ MAMY... Drogie Mamy skorzystajcie ze wspaniałej okazji i podarujcie sobie prezent smileyEmotikon smile

Akademia Języków Obcych Open Academy zaprasza MAMY NA URLOPIE MACIERZYŃSKIM I WYCHOWAWCZYM na zajęcia języka angielskiego.

Na zajęciach Mamy uczą się swobodnego i skutecznego porozumiewania się w języku angielskim. Wykorzystywana jest metoda komunikatywna, która pozwala rozwijać cztery podstawowe zdolności językowe, tj. mówienie, słuchanie, czytanie oraz pisanie. Przy czym uczestniczki dostają materiały pomocnicze i ksero z zajęć, aby mogły się uczyć w domu, np. kiedy maluch śpi.

Zajęcia to głównie konwersacje na interesujące tematy, możliwość wymiany wiedzy i doświadczenia. Jeśli mama chce przewinąć, nakarmić lub pobujać swoje maleństwo - nikogo to nie zdziwi, gdyż metoda prowadzenia zajęć pozwalana na swobodną opiekę nad dzieckiem.

Po ukończeniu kursu – MAMY otrzymują certyfikat, który na pewno przyda się po powrocie do pracy. Jest to kurs dla młodych mam, które chciałyby oderwać się od rutyny, zainwestować w siebie, a jednocześnie cały czas być ze swoim maluszkiem lub wiedzieć że również świetnie się bawi i uczy tuż obok.

 

Jednym słowem - ZAPRASZAMY! smileysmileysmiley


Powrót

O nas O nas

Akademia Języków Obcych Open Academy ze Środy Wlkp to idealne miejsce dla osób, które chcą zacząć przygodę z językami obcymi lub kontynuować naukę bez względu na wiek, płeć czy wykształcenie.

Nasza szkoła językowa zajmuje się prowadzeniem kursów językowych, jak i tłumaczeniem. Przystosowujemy się do ciągle rosnących potrzeb słuchaczy. Naukę języków obcych możesz rozpocząć w każdej chwili.