ZAPISY ON LINE

Sprawdź poziom swojej wiedzy, wykonaj test on line.
Na podstawie jego wyniku wybierzemy odpowiedni dla Ciebie kurs.

Aktualności Aktualności

KURSY WAKACYJNE

Chcecie przeskoczyć o jeden poziom językowy w wakacyjny miesiąc? A może tylko podszlifować znajomość angielskiego lub niemieckiego, w wakacje? to zapraszamy do udziału w wakacyjnych kursach językowych w Open Academy.

Przypominamy, że nasza Akademia funkcjonuje w takich samych godzinach jak w roku szkolnym.

yesyesyes

 

Kursy w Open Academy odbywają się w lipcu, sierpniu i we wrześniu.

Uczymy się w małych grupach, na wszystkich poziomach zaawansowania, w świetnej atmosferze. Macie do wyboru dwa rodzaje kursów:

  • Kurs super intensywny – czyli semestr w 1 miesiąc. Owy kurs językowy obejmuje 56h lekcyjnych, odbywa się 5 razy w tygodniu (23 dni) po 135 minut (2,5h lekcyjnej). Ostatni dzień to 45 minut na rozdanie świadectw. Kurs obejmuje materiał realizowany w trakcie semestralnego kursu językowego trwającego zwykle od października do lutego lub od lutego do czerwca. Idealny sposób na wyrównanie poziomu lub przeskoczenie o poziom wyżej.
  • Kurs miesięczny wakacyjny - to kurs językowy obejmujący 28h lekcyjnych. Zajęcia odbywają się 4 razy w tygodniu po 90 minut. Kurs dostosowany jest do poziomu znajomości języka, obejmujący materiał proponowany przez nas w ciągu normalnego roku szkolnego, ze szczególnym uwzględnieniem wątków związanych z podróżowaniem, zwiedzaniem, wypoczynkiem.


Zapraszamy!   


Powrót

O nas O nas

Akademia Języków Obcych Open Academy ze Środy Wlkp to idealne miejsce dla osób, które chcą zacząć przygodę z językami obcymi lub kontynuować naukę bez względu na wiek, płeć czy wykształcenie.

Nasza szkoła językowa zajmuje się prowadzeniem kursów językowych, jak i tłumaczeniem. Przystosowujemy się do ciągle rosnących potrzeb słuchaczy. Naukę języków obcych możesz rozpocząć w każdej chwili.