O nas O nas

Akademia Języków Obcych Open Academy to idealne miejsce dla osób, które chcą zacząć przygodę z językami obcymi lub kontynuować naukę bez względu na wiek, płeć czy wykształcenie.

Zajmujemy się prowadzeniem kursów językowych, jak i tłumaczeniem. Przystosowujemy się do ciągle rosnących potrzeb słuchaczy. Naukę języków obcych możesz rozpocząć w każdej chwili.

Nasza Akademia kieruje swoją ofertę dorosłym, młodzieży i dzieciom. Słuchacz ma możliwość wyboru metody nauki języka angielskiego – komunikatywną bądź metodę Direct, która daje duży nacisk na komunikację.

Słuchacze mogą uczestniczyć w kursach:

-  standardowych, które odbywają się dwa razy w tygodniu.

-  egzaminacyjnych, które przygotowują  do egzaminów międzynarodowych ze wszystkich języków   

-  biznesowych, które dają możliwość zdawania międzynarodowych egzaminów z języka biznesu.

Kończąc naukę w naszej Akademii otrzymują Państwo certyfikat znajomości języka. Jeśli zdecydujesz się na kurs – polecamy zapisy online. Łatwo  i szybko staniesz się naszym studentem bez konieczności wychodzenia z domu.

Oprócz tego, mamy dla Państwa bezpłatny pakiet, który zawiera:

1. bezpłatny test klasyfikacyjny

2. bezpłatne konsultacje z lektorem

3. bezpłatny certyfikat osiągniętego poziomu zaawansowania językowego. 

Lektorzy Lektorzy

Rzetelność i profesjonalizm to kluczowe wymagania jakie stawiamy lektorom. Akademia Języków Obcych „Open Academy” zatrudnia wykwalifikowany i profesjonalny zespół lektorski, który legitymuje się znakomitą znajomością języka, przygotowaniem metodycznym i doświadczeniem w nauczaniu. Są to nauczyciele nie tylko w wykształcenia, ale również z powołania. Cechują ich komunikatywność, otwartość i uśmiech na twarzy. Ciągle rozwijają swoje umiejętności poprzez uczestnictwo szkoleniach. Oprócz nauczycieli polskich, zatrudniamy wykwalifikowanych native speakerów.

Nasza wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra, doskonale wie w jaki sposób szybko i skutecznie nauczyć Cię języka obcego.